ONLINE POMOC

Připravujeme tým lékařů – specialistů z různých oborů, který bude v mezích možností poskytovat lékařskou péči na dálku (online). 

NOVĚ!                                                         

S radostí oznamujeme, že sekce online dermatologických a psychologických konzultací projektu Pozitivní stáří je již zprovozněna!

Jak máte postupovat v případě zájmu o kožní nebo psychologickou konzultaci?

  1. V případě zájmu o registraci přímo Vás nebo Vám blízké osoby prosím pošlete mail na info@almiaderm.cz, kde stačí napsat “Mám zájem o registraci do projektu Pozitivní stáří” a stručně popsat problém, který Vás trápi.
  2. Poté Vás bude v co nejkratší době kontaktovat naše asistentka, která Vám po vyplnění registračního online formuláře zašle bezpečnostní kód pro vstup do online portálu.
  3. Na webových stránkách Almiaderm kliniky vyplníte v sekci Online konzultace dotazník, vložíte fotografie Vašich kožních projevů, v případě zájmu o psychologickou konzultaci prosím co nejpodrobněji popišete co Vás trápí v kolonce popis obtíží.
  4. Přejdete do platební brány portálu GP webpay, kde zvolíte platbu Projekt Pozitivní stáří za 1,- Kč a zadáte bezpečnostní kód.
  5. Do 72 hod Vám bude mailem odesláno doporučení k léčbě nebo návod jak máte dál postupovat od akreditovaného dermatologa nebo psychologa.